gstreamer 0.9.7 - en to af translation catalogue (179 entries)

en: "%s" is a directory.
af: "%s" is 'n gids.

en: Additional debug info:
    %s
af: Addisionele ontfout-inligting:
    %s

en: Colon-separated paths containing plugins
af: Dubbelpunt-geskeide paaie wat inproppe bevat

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
af: Komma-geskeide lys van kategorie_naam:vlak pare om die individuele kategorieë op te stel. Byvoorbeeld: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
af: Komma-geskeide lys van inproppe om vooraf te laai by die lys gestoor in die omgewingsveranderlike GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
af: Kon nie hulpbron toemaak nie.

en: Could not close supporting library.
af: Kon nie ondersteunende biblioteek toemaak nie.

en: Could not decode stream.
af: Kon nie stroom dekodeer nie.

en: Could not demultiplex stream.
af: Kon nie stroom demultiplekseer nie.

en: Could not determine type of stream.
af: Kon nie die stroomtipe bepaal nie.

en: Could not encode stream.
af: Kon nie stroom enkodeer nie.

en: Could not get/set settings from/on resource.
af: Kon nie hulpbronstellings verkry/verander nie.

en: Could not initialize supporting library.
af: Ondersteuningsbiblioteek kon nie aan die gang gesit word nie.

en: Could not multiplex stream.
af: Kon nie stroom multiplekseer nie.

en: Could not open file "%s" for writing.
af: Kon nie lêer "%s" oopmaak om in te skryf nie.

en: Could not open resource for reading and writing.
af: Kon nie hulpbron oopmaak vir lees en skryf nie.

en: Could not open resource for reading.
af: Kon nie hulpbron oopmaak om te lees nie.

en: Could not open resource for writing.
af: Kon nie hulpbron oopmaak om te skryf nie.

en: Could not perform seek on resource.
af: Kon nie soekopdrag uitvoer op hulpbron nie.

en: Could not read from resource.
af: Kon nie uit hulpbron lees nie.

en: Could not synchronize on resource.
af: Kon nie hulpbron sinkroniseer nie.

en: Could not write to resource.
af: Kon nie na hulpbron skryf nie.

en: Default debug level from 1 (only error) to 5 (anything) or 0 for no output
af: Verstek ontfoutvlak vanaf 1 (slegs fout) tot 5 (enigiets) of 0 vir geen afvoer

en: Disable colored debugging output
af: Skakel gekleurde ontfout-afvoer af

en: Disable debugging
af: Skakel ontfouting af

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
af: Moenie segmenteringsfoute tydens inproplaaiing ondervang nie

en: Do not install a fault handler
af: Moenie 'n fouthanteerder installeer nie

en: Do not output status information of TYPE
af: Moenie statusinligting van TIPE wys nie

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
af: FOUT: pyplyn wil nie pouseer nie.

en: ERROR: could not parse command line argument %d: %s.
af: FOUT: onverstaanbare bevellynparameter %d: %s.

en: ERROR: from element %s: %s
af: FOUT: vanaf element %s: %s

en: ERROR: no toplevel pipeline element in file '%s'.
af: FOUT: geen topvlak pyplynelement in lêer '%s' nie.

en: ERROR: parse of xml file '%s' failed.
af: FOUT: ontleding van xml-lêer '%s' het misluk.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
af: FOUT: pyplyn kon nie opgestel word nie.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
af: FOUT: pyplyn kon nie opgestel word nie: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
af: FOUT: pyplyn wil nie speel nie.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
af: FOUT: pyplyn wil nie voorrol nie.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
af: FOUT: die pyplynelement kon nie gevind word nie.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
af: Element implementeer nie die hantering van hierdie stroom nie.  Meld asb. 'n fout aan.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
af: Aktiveer volledige diagnostiese boodskappe vir inproplaaiing

en: Error closing file "%s".
af: Fout met toemaak van lêer "%s".

en: Error while writing to file "%s".
af: Fout tydens skryf na lêer "%s".

en: Execution ended after %
af: Uitvoering het geëindig na %

en: FILE
af: LÊER

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
af: ETIKET GEVIND  : gevind by element "%s".

en: Failed after iterations as requested.
af: Mislukking na die vasgestelde aantal probeerslae.

en: File "%s" is a socket.
af: Lêer "%s" is 'n sok.

en: GStreamer Options
af: GStreamer Opsies

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
af: GStreamer ontwikkelaars was te lui om 'n foutkode vir hierdie fout toe te ken.

en: GStreamer encountered a general core library error.
af: GStreamer het 'n fout teëgekom in die algemene kernbiblioteek.

en: GStreamer encountered a general resource error.
af: GStreamer het 'n algemene hulpbronfout teëgekom.

en: GStreamer encountered a general stream error.
af: GStreamer het 'n algemene stroomfout teëgekom.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
af: GStreamer het 'n fout teëgekom in 'n algemene ondersteuningsbiblioteek.

en: Got EOS from element "%s".
af: EOS gekry vanaf element "%s".

en: Internal GStreamer error: caps problem.
af: Interne GStreamer-fout: caps problem.

en: Internal GStreamer error: clock problem.
af: Interne GStreamer-fout: seek problem.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
af: Interne GStreamer-fout: code not implemented.

en: Internal GStreamer error: event problem.
af: Interne GStreamer-fout: event problem.

en: Internal GStreamer error: negotiation problem.
af: Interne GStreamer-fout: negotiation problem.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
af: Interne GStreamer-fout: pad problem.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
af: Interne GStreamer-fout: seek problem.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
af: Interne GStreamer-fout: tag problem.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
af: Interne GStreamer-fout: thread problem.

en: Internal data flow error.
af: Interne datavloeifout.

en: Internal data flow problem.
af: Interne datavloeiprobleem.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
af: Internasionale Standaard Opnamekode - sien http://www.ifpi.org/isrc/

en: LEVEL
af: VLAK

en: LIST
af: LYS

en: Make all warnings fatal
af: Maak alle waarskuwings fataal

en: No error message for domain %s.
af: Geen foutboodskap vir domein %s.

en: No file name specified for reading.
af: Geen lêernaam om uit te lees nie.

en: No file name specified for writing.
af: Geen lêernaam om heen te skryf nie.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
af: Geen standaard foutboodskap vir domein %s en kode %d.

en: Output messages
af: Afvoerboodskappe

en: Output status information and property notifications
af: Wys statusinligting en kennisgewings van eienskappe

en: Output tags (also known as metadata)
af: Wys etikette (ook bekend as metadata)

en: PATHS
af: PAAIE

en: PLUGINS
af: INPROPPE

en: Pipeline is PREROLLED ...
af: Pyplyn is VOORGEROL ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
af: Pyplyn doen VOORROLLING ...

en: Print all elements
af: Druk alle elemente

en: Print alloc trace (if enabled at compile time)
af: Druk "alloc trace" (indien aangeskakel tydens kompilering)

en: Print available debug categories and exit
af: Vertoon beskikbare ontfoutkategorië en stop

en: Print the GStreamer version
af: Vertoon die GStreamer weergawe

en: Resource busy or not available.
af: Hulpbron is besig of nie beskikbaar nie.

en: Resource not found.
af: Hulpbron nie gevind nie.

en: Save xml representation of pipeline to FILE and exit
af: Stoor xml-voorstelling van pyplyn na LÊER en stop

en: Setting pipeline to NULL ...
af: Pyplyn word gestel na NULL ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
af: Stel pyplyn na POUSEER ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
af: Pyplyn word gestel na SPEEL ...

en: Setting pipeline to READY ...
af: Pyplyn word gestel na GEREED ...

en: Show GStreamer Options
af: Wys GStreamer opsies

en: TYPE1,TYPE2,...
af: TIPE1, TIPE2,...

en: The stream is of a different type than handled by this element.
af: Die stroom is nie van dieselfde tipe as wat deur die element hanteer word nie.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
af: Daar is nie 'n kodek beskikbaar om hierdie stroom se tipe te hanteer nie.

en: Unknown option
af: Onbekende opsie

en: Usage: gst-xmllaunch <file.xml> [ element.property=value ... ]
af: Gebruik so: gst-xmllaunch <lêer.xml> [ element.eienskap=waarde ... ]

en: WARNING: element named '%s' not found.
af: WAARSKUWING: element genaamd '%s' nie gevind nie.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
af: WAARSKUWING: foutiewe pyplyn: %s

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
af: Jou GStreamer-installasie kort 'n inprop.

en: album containing this data
af: album wat hierdie data bevat

en: album gain in db
af: albumversterking (in db)

en: artist
af: kunstenaar

en: audio codec
af: oudio-kodek

en: bitrate
af: bistempo

en: codec
af: kodek

en: codec the audio data is stored in
af: kodek waarmee die oudiodata gestoor is

en: codec the data is stored in
af: kodek waarmee die data gestoor is

en: codec the video data is stored in
af: kodek waarmee die videodata gestoor is

en: comment
af: kommentaar

en: commonly used title
af: algemeenbekende titel

en: contact
af: kontak

en: contact information
af: kontakinformasie

en: copyright
af: kopiereg

en: copyright notice of the data
af: kopieregnota van die data

en: could not link %s to %s
af: Kon nie %s aan %s verbind nie

en: could not link sink element for URI "%s"
af: kon nie aan bestemming-element vir  URI "%s" verbind nie

en: could not parse caps "%s"
af: kon nie caps "%s" ontleed nie

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
af: kon nie eienskap "%s" in element "%s" stel na "%s" nie

en: count of discs inside collection this disc belongs to
af: aantal skywe in die versameling waaruit hierdie skyf kom

en: count of tracks inside collection this track belongs to
af: aantal snitte in die versameling waaruit hierdie snit kom

en: date
af: datum

en: date the data was created (as a GDate structure)
af: die datum waarop die data geskep is (as 'n GDate-struktuur)

en: description
af: beskrywing

en: detected capabilities in stream
af: vermoëns wat bespeur kon word in die stroom

en: disc count
af: aantal skywe

en: disc number
af: skyfnommer

en: disc number inside a collection
af: skyfnommer binne 'n versameling

en: duration
af: duur

en: empty pipeline not allowed
af: leë pyplyn word nie toegelaat nie

en: encoder
af: enkodeerder

en: encoder used to encode this stream
af: enkodeerder wat hierdie stroom enkodeer

en: encoder version
af: enkodeerderweergawe

en: exact or average bitrate in bits/s
af: presiese of gimiddelde bistempo in bisse/sekonde

en: free text commenting the data
af: vrye teks met kommentaar op die data

en: genre this data belongs to
af: genre waartoe hierdie data behoort

en: language code
af: taalkode

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1
af: taalkode vir hierdie stroom, wat voldoen aan ISO-639-1

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
af: lengte in GStreamer tydeenhede (nanosekondes)

en: license
af: lisensie

en: license of data
af: datalisensie

en: link without sink element
af: verbinding sonder bestemming-element

en: link without source element
af: verbinding sonder bron-element

en: location
af: ligging

en: maximum
af: maksimum

en: maximum bitrate
af: maksimum bistempo

en: maximum bitrate in bits/s
af: maksimum bistempo in bisse/sekonde

en: minimum bitrate
af: minimum bistempo

en: minimum bitrate in bits/s
af: minimum bistempo is bisse/s

en: no bin "%s", skipping
af: geen houer "%s", dit word oorgeslaan

en: no element "%s"
af: geen element "%s"

en: no element to link URI "%s" to
af: geen element vir URI "%s" om heen te skakel nie

en: no property "%s" in element "%s"
af: Geen eienskap "%s" in element "%s"

en: no sink element for URI "%s"
af: geen bestemming-element vir URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
af: geen bronelement vir URI "%s"

en: nominal bitrate
af: nominale bistempo

en: nominal bitrate in bits/s
af: nomminale bistempo is bisse/sekonde

en: peak of the album
af: toppunt van die album

en: peak of the track
af: toppunt van die snit

en: performer
af: kunstenaar

en: person(s) performing
af: kunstenaar(s)

en: person(s) responsible for the recording
af: persoon(e) verantwoordelik vir die opname

en: replaygain album gain
af: terugspeelversterking albumversterking

en: replaygain album peak
af: terugspeelversterking albumtoppunt

en: replaygain track gain
af: terugspeelversterking snitversterking

en: replaygain track peak
af: terugspeelversterking snittoppunt

en: serial
af: reeks

en: serial number of track
af: serienommer van snit

en: short text describing the content of the data
af: kort teks wat die inhoud van die data beskryf

en: specified empty bin "%s", not allowed
af: gespesifiseerde leë houer "%s" is ontoelaatbaar

en: title
af: titel

en: track count
af: aantal snitte

en: track gain in db
af: snitversterking (in db)

en: track number
af: snitnommer

en: track number inside a collection
af: snitnommer binne die versameling

en: version
af: weergawe

en: version of the encoder used to encode this stream
af: weergawe van die enkodeerder wat hierdie stroom enkodeer

en: version of this data
af: weergawe van hierdie data

en: video codec
af: video-kodek
