gst-plugins-base 0.10.32.2 - en to gl translation catalogue (168 entries)

en: %s RTP depayloader
gl: decodificador RTP %s

en: %s RTP payloader
gl: codificador RTP %s

en: %s audio RTP depayloader
gl: decodificador de son RTP %s

en: %s audio RTP payloader
gl: codificador de son RTP %s

en: %s decoder
gl: decodificador %s

en: %s demuxer
gl: demultiplexor %s

en: %s encoder
gl: codificador %s

en: %s muxer
gl: multiplexor %s

en: %s protocol source
gl: Fonte: Protocolo %s

en: %s video RTP depayloader
gl: decodificador de vídeo RTP %s

en: %s video RTP payloader
gl: codificador de vídeo RTP %s

en: A %s plugin is required to play this stream, but not installed.
gl: Precísase un engadido %s que non está instalado para reproducir este fluxo.

en: A subtitle stream was detected, but no video stream.
gl: Detectouse un fluxo de subtítulos pero non de vídeo.

en: APE tag
gl: Etiqueta APE

en: Audio CD source
gl: Fonte: CD de son

en: Bass
gl: Graves

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
gl: Faltan os elementos autoaudiosink e %s.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
gl: Os elementos autoaudiosink e %s non están funcionando.

en: Both autoaudiosink and alsasink elements are missing.
gl: Faltan os elementos autoaudiosink e alsasink.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
gl: Faltan os elementos autivideosink e %s.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
gl: Os elementos autovideosink e %s non están funcionando.

en: Both autovideosink and xvimagesink elements are missing.
gl: Faltan os elementos autovideosink e xvimagesink.

en: Can't play a text file without video or visualizations.
gl: Non é posíbel reproducir un ficheiro de texto sen vídeo nin visualizacións.

en: Can't record audio fast enough
gl: Non é posíbel gravar o son cunha velocidade suficiente

en: Capture
gl: Capturar

en: Configured audiosink %s is not working.
gl: O audiosink configurado %s non está funcionando

en: Configured videosink %s is not working.
gl: O videosink configurado %s non está funcionando.

en: Connection to %s:%d refused.
gl: Rexeitouse a conexión a %s:%d.

en: Could not close vfs file "%s".
gl: Non foi posíbel pechar o ficheiro vfs «%s».

en: Could not create "decodebin" element.
gl: Non foi posíbel crear o elemento "decodebin" .

en: Could not determine type of stream
gl: Non foi posíbel determinar o tipo de fluxo.

en: Could not open CD device for reading.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de CD para ler.

en: Could not open audio device for playback.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para reproducir.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para reproducir. Outro aplicativo está usado o dispositivo.

en: Could not open audio device for recording.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para gravar.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para gravar. Outro aplicativo está usando o dispositivo.

en: Could not open device "%s" for reading and writing.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo «%s» para a súa lectura e escritura.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para reproducir no modo %d-canles.

en: Could not open device for playback in mono mode.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para a reprodución en modo mono.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para a reprodución en modo estéreo.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para gravar en modo %d-canles.

en: Could not open device for recording in mono mode.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para gravar en modo mono.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo para gravar en modo estéreo.

en: Could not open vfs file "%s" for writing: %s.
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro vfs «%s» para escribir: %s.

en: Could not read CD.
gl: Non foi posíbel ler o CD.

en: Could not seek CD.
gl: Non foi posíbel buscar no CD.

en: Custom text sink element is not usable.
gl: Non é posíbel usar o elemento sumideiro (sink) de texto personaizado.

en: DVD source
gl: Fonte: DVD

en: Device "%s" does not exist.
gl: O dispositivo «%s» non existe.

en: Device "%s" is already being used.
gl: O dispositivo «%s» xa está en uso.

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
gl: Taxa de ampliación dixital usada ao tomar unha imaxe

en: DivX MPEG-4 Version %d
gl: DivX MPEG-4 Versión %d

en: Error while sending data to "%s:%d".
gl: Produciuse un erro mentres se enviaban datos a "%s:%d".

en: Error while sending gdp header data to "%s:%d".
gl: Produciuse un erro ao enviar os datos da cabeceira gdp a  "%s:%d".

en: Error while sending gdp payload data to "%s:%d".
gl: Produciuse un erro ao enviar a carga de datos de gdp a «%s:%d».

en: Error while writing to file "%s".
gl: Produciuse un erro ao escribir no ficheiro «%s».

en: Failed to read tag: not enough data
gl: Produciuse un fallo ao ler a etiqueta: non hai datos suficientes

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
gl: Lonxitude focal da lente usada ao tomar a imaxe, en mm

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
gl: Taxa focal (número-f) usada ao tomar a imaxe

en: GStreamer element %s
gl: Elemento %s do GStreamer

en: ICY internet radio
gl: Emisora de internet ICY

en: ID3 tag
gl: Etiqueta ID3

en: If the flash fired while capturing an image
gl: Se o flash se disparou ao capturar unha imaxe

en: Internal data stream error.
gl: Produciuse un erro no fluxo de datos internos.

en: Invalid URI "%s".
gl: O URI «%s» é incorrecto.

en: Invalid subtitle URI "%s", subtitles disabled.
gl: O URI dos subtítulos «%s» é incorrecto, desactiváronse os subtítulos.

en: Kate subtitle format
gl: Formato de subtítulos Kate

en: Line-in
gl: Liña de entrada

en: Lossless MSZH
gl: MSZH sen perda

en: Master
gl: Mestre

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
gl: Densidade horizontal de píxeles, en ppi, do medio (imaxe ou vídeo)

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
gl: Densidade vertical de píxeles, en ppi, do medio (imaxe ou vídeo)

en: Microphone
gl: Micrófono

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
gl: Fonte: protocolo Microsoft Media Server (MMS)

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
gl: Falta o elemento «%s» - comprobe a instalación do GStreamer.

en: MusicBrainz TRM ID
gl: ID TRM en MusicBrainz

en: MusicBrainz album ID
gl: ID do álbum en MusicBrainz

en: MusicBrainz album artist ID
gl: ID do álbum do artista en MusicBrainz

en: MusicBrainz artist ID
gl: ID do artista en MusicBrainz

en: MusicBrainz track ID
gl: ID da pista en MusicBrainz

en: No URI handler implemented for "%s".
gl: Non hai implementado un manexador de URIs para «%s».

en: No URI specified to play from.
gl: Non se especificou un URI para reproducir.

en: No decoder available for type '%s'.
gl: Non hai dispoñíbel ningún decodificador para o tipo «%s».

en: No device specified.
gl: Non se especificou un dispositivo.

en: No filename given
gl: Non se forneceu un nome de ficheiro

en: No volume control found
gl: Non foi posíbel encontrar o control do volume

en: Only a subtitle stream was detected. Either you are loading a subtitle file or some other type of text file, or the media file was not recognized.
gl: Só se detectou un fluxo de subtítulos. Ou ben está cargando un ficheiro de subtítulos ou calquera outro ficheiro de texto ou quizais o ficheiro multimedia non foi recoñecido.

en: PC Speaker
gl: Altofalante do PC

en: Playback
gl: Reproducir

en: Plugin or element of unknown type
gl: Engadido ou elemento de tipo descoñecido

en: RTSP streams cannot be played yet.
gl: Aínda non é posíbel reproducir os fluxos RTSP.

en: Raw %d-bit PCM audio
gl: Audio PCM sen comprimir de %d-bits

en: Raw %d-bit floating-point audio
gl: Audio sen comprimir de %d-bits en coma flotante

en: Raw PCM audio
gl: Audio PCM sen comprimir

en: Raw floating-point audio
gl: Audio sen comprimir en coma flotante

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
gl: Fonte: Real Time Streaming Protocol (RTSP)

en: Run-length encoding
gl: Codificación do tamaño durante a execución

en: Sami subtitle format
gl: Formato de subtítulos Sami

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
gl: Velocidade do obturador usada ao tomar unha imaxe, en segundos

en: Source element is invalid.
gl: O elemento fonte é incorrecto.

en: Synth
gl: Sintetizador

en: TMPlayer subtitle format
gl: Formato de subtítulos TMPlayer

en: The ISO speed used when capturing an image
gl: A velocidade de captura ISO usada ao tomar unha imaxe

en: The autoaudiosink element is missing.
gl: Falta o elemento autoaudiosink.

en: The autoaudiosink element is not working.
gl: O elemento autoaudiosink non está funcionando.

en: The autovideosink element is missing.
gl: Falta o elemento autovideosink.

en: The autovideosink element is not working.
gl: O elemento autovideosink non está funcionando.

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
gl: A dirección de contraste procesada aplicada ao tomar unha imaxe

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
gl: A dirección de saturación procesada aplicada ao tomar unha imaxe

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
gl: A dirección de nitidez procesada aplicada ao tomar unha imaxe

en: The exposure compensation used when capturing an image
gl: A compensación de exposición usada ao capturar unha imaxe

en: The exposure mode used when capturing an image
gl: O modo de exposición usado ao tomar unha imaxe

en: The exposure program used when capturing an image
gl: O programa de exposición usado ao tomar unha imaxe

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
gl: O modo de medición usado ao determinar a exposición ao tomar unha imaxe

en: The overall gain adjustment applied on an image
gl: O axuste xeral de ganancia aplicado nunha imaxe

en: The scene capture mode used when capturing an image
gl: O modo de captura usado ao tomar unha imaxe

en: The selected flash mode while capturing an image
gl: O modo de flash seleccionado ao tomar unha imaxe

en: The source or type of device used for the capture
gl: A orixe ou tipo de dispositivo usado para a toma

en: The white balance mode set when capturing an image
gl: O modo de balance de brancos usado ao tomar unha imaxe

en: This CD has no audio tracks
gl: Este CD non contén pistas de son

en: This appears to be a text file
gl: Isto parece ser un ficheiro de texto

en: This is not a media file
gl: Este non é un ficheiro multimedia

en: This stream type cannot be played yet.
gl: Aínda non é posíbel reproducir este tipo de fluxo.

en: Treble
gl: Agudos

en: Uncompressed Gray Image
gl: Imaxe en escala de grises sen comprimir

en: Uncompressed YUV
gl: YUV sen comprimir

en: Uncompressed black and white Y-plane
gl: Plano Y en branco e negro sen comprimir

en: Uncompressed packed YUV 4:1:0
gl: YUV 4:1:0 empaquetado sen comprimir

en: Uncompressed packed YUV 4:1:1
gl: YUV 4:1:1 empaquetado sen comprimir

en: Uncompressed packed YUV 4:2:2
gl: YUV 4:2:2 empaquetado sen comprimir

en: Uncompressed packed YUV 4:4:4
gl: YUV 4:4:4 empaquetado sen comprimir

en: Uncompressed packed YVU 4:1:0
gl: YUV 4:1:0 empaquetado sen comprimir

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
gl: Paletizado sen comprimir de %d-bit %s

en: Uncompressed planar YUV 4:1:1
gl: YUV 4:1:1 plano sen comprimir

en: Uncompressed planar YUV 4:2:0
gl: YUV 4:2:0 plano sen comprimir

en: Uncompressed planar YUV 4:2:2
gl: YUV 4:2:2 plano sen comprimir

en: Uncompressed planar YVU 4:2:0
gl: YUV 4:2:0 plano sen comprimir

en: Unknown decoder element
gl: O elemento decodificador é descoñecido

en: Unknown element
gl: Elemento descoñecido

en: Unknown encoder element
gl: O elemento codificador é descoñecido

en: Unknown sink element
gl: Elemento sumideiro (sink) descoñecido

en: Unknown source element
gl: Fonte: Elemento descoñecido

en: You do not have a decoder installed to handle this file. You might need to install the necessary plugins.
gl: Non ten instalado un decodificador para manexar este ficheiro. É posíbel que precise instalar os engadidos necesarios.

en: album ID
gl: ID do álbum

en: album artist ID
gl: ID do álbum do artista

en: artist ID
gl: ID do artista

en: capturing contrast
gl: contraste da toma

en: capturing digital zoom ratio
gl: taxa de ampliación dixital da toma

en: capturing exposure compensation
gl: capturando a compensación de exposición

en: capturing exposure mode
gl: modo de exposición da toma

en: capturing exposure program
gl: programa de exposición da toma

en: capturing flash fired
gl: disparo de flash da toma

en: capturing flash mode
gl: modo de flash da toma

en: capturing focal length
gl: lonxitude focal da toma

en: capturing focal ratio
gl: taxa focal da toma

en: capturing gain adjustment
gl: axuste de ganancia da toma

en: capturing iso speed
gl: velocidade ISO da toma

en: capturing metering mode
gl: modo de medición da toma

en: capturing saturation
gl: saturación da toma

en: capturing scene capture type
gl: tipo de escena usado na toma

en: capturing sharpness
gl: nitidez da toma

en: capturing shutter speed
gl: velocidade do obturador da toma

en: capturing source
gl: orixe da toma

en: capturing white balance
gl: balance de brancos da toma

en: image horizontal ppi
gl: ppi horizontal da imaxe

en: image vertical ppi
gl: ppi vertical da imaxe

en: track ID
gl: ID da pista

en: track TRM ID
gl: ID TRM da pista
