gstreamer 0.10.30.3 - en to hu translation catalogue (337 entries)

en: "%s" is a directory.
hu: „%s” egy könyvtár.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
hu[0]: %d feketelista-bejegyzés
hu[1]: %d feketelista-bejegyzés

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
hu[0]: %d feketelistás fájl
hu[1]: %d feketelistás fájl

en: %d feature | %d features
hu[0]: %d szolgáltatás
hu[1]: %d szolgáltatás

en: %d plugin | %d plugins
hu[0]: %d bővítmény
hu[1]: %d bővítmény

en: A lot of buffers are being dropped.
hu: Rengetek puffer kerül eldobásra.

en: Additional debug info:
    %s
hu: További hibakeresési információk:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
hu: Hiba történt az EOS-ra várakozáskor

en: Application used to create the media
hu: A média létrehozására használt alkalmazás

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
hu: Tetszőleges, a médiába mentendő alkalmazásadatok

en: Blacklisted files:
hu: Feketelistás fájlok:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
hu: Pufferelés, az adatcsatorna beállítása SZÜNETELTETETT állapotúra…

en: Colon-separated paths containing plugins
hu: Bővítményeket tartalmazó útvonalak vesszőkkel elválasztott listája

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
hu: A kategórianév:szint párok vesszőkkel elválasztott listája adott szintek beállításához az egyes kategóriákhoz. Például: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
hu: A GST_PLUGIN_PATH környezeti változóban megadott listán kívül előre betöltendő bővítmények vesszővel elválasztott listája.

en: Could not close resource.
hu: Az erőforrás nem zárható le.

en: Could not close supporting library.
hu: Nem zárható be a támogató programkönyvtár.

en: Could not configure supporting library.
hu: Nem állítható be a támogató programkönyvtár.

en: Could not create temp file "%s".
hu: Nem hozható létre a következő ideiglenes fájl: „%s”.

en: Could not decode stream.
hu: Nem fejthető vissza az adatfolyam.

en: Could not demultiplex stream.
hu: Nem választható szét az adatfolyam.

en: Could not determine type of stream.
hu: Nem állapítható meg az adatfolyam típusa.

en: Could not encode stream.
hu: Az adatfolyam nem kódolható.

en: Could not get info on "%s".
hu: Nem kérhetők le információk a következőkről: „%s”.

en: Could not get/set settings from/on resource.
hu: Nem lehet lekérni/beállítani az erőforrás beállításait.

en: Could not initialize supporting library.
hu: Nem sikerült inicializálni a támogató programkönyvtárat.

en: Could not load plugin file: %s
hu: Nem tölthető be a bővítményfájl: %s

en: Could not multiplex stream.
hu: Nem egyesíthető az adatfolyam.

en: Could not open file "%s" for reading.
hu: Nem nyitható meg a(z) „%s” fájl olvasásra.

en: Could not open file "%s" for writing.
hu: Nem lehet írásra megnyitni a(z) „%s” fájlt.

en: Could not open resource for reading and writing.
hu: Az erőforrás nem nyitható meg olvasásra és írásra.

en: Could not open resource for reading.
hu: Az erőforrás nem nyitható meg olvasásra.

en: Could not open resource for writing.
hu: Az erőforrás nem nyitható meg írásra.

en: Could not perform seek on resource.
hu: Nem végezhető pozicionálás az erőforráson.

en: Could not read from resource.
hu: Nem lehet olvasni az erőforrásból.

en: Could not synchronize on resource.
hu: Nem lehet szinkronizálni az erőforráson.

en: Could not write to resource.
hu: Nem lehet írni az erőforrásba.

en: Default debug level from 1 (only error) to 5 (anything) or 0 for no output
hu: Alapértelmezett hibakeresési szint 1 (csak hibák) és 5 (bármi) között, vagy 0 = nincs kimenet

en: Disable colored debugging output
hu: Színes hibakeresési kimenet letiltása

en: Disable debugging
hu: Hibakeresés letiltása

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
hu: Segédfolyamat indításának letiltása a nyilvántartás elemzése közben

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
hu: Szegmentálási hibák elfogásának letiltása a bővítménybetöltés során

en: Disable updating the registry
hu: A nyilvántartás frissítésének letiltása

en: Do not install a fault handler
hu: Ne telepítsen hibakezelőt

en: Do not install signal handlers for SIGUSR1 and SIGUSR2
hu: Ne telepítsen szignálkezelőket a SIGUSR1 és SIGUSR2 szignálokhoz

en: Do not output status information of TYPE
hu: Ne írjon ki a TÍPUS típus állapotinformációit

en: Do not print any progress information
hu: Ne írjon ki előrehaladás-információkat

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
hu: A pufferelés kész, adatcsatorna beállítása LEJÁTSZÁSRA…

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
hu: Leállításkor EOS engedélyezve – EOS kényszerítése az adatcsatornára

en: EOS received - stopping pipeline...
hu: EOS érkezett – adatcsatorna leállítása…

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
hu: HIBA: az adatcsatorna nem akar megállni.

en: ERROR: could not parse command line argument %d: %s.
hu: HIBA: nem elemezhető a(z) %d. parancssori argumentum: %s.

en: ERROR: from element %s: %s
hu: HIBA: a következő elemtől: %s: %s

en: ERROR: no toplevel pipeline element in file '%s'.
hu: HIBA: nincs felső szintű adatcsatorna elem a következő fájlban: „%s”.

en: ERROR: parse of xml file '%s' failed.
hu: HIBA: a(z) „%s” xml fájl feldolgozása meghiúsult.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
hu: HIBA: az adatcsatorna nem építhető fel.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
hu: HIBA: az adatcsatorna nem építhető fel: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
hu: HIBA: az adatcsatorna nem akar lejátszani.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
hu: HIBA: az adatcsatorna nem akar elindulni.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
hu: HIBA: az „adatcsatorna” elem nem található.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
hu: Az elem nem valósítja meg az adatfolyam kezelését. Küldjön be egy hibajelentést.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
hu: Részletes bővítménybetöltési diagnosztika engedélyezése

en: Encoding error.
hu: Kódolási hiba.

en: Error closing file "%s".
hu: Hiba a(z) „%s” fájl bezárása közben.

en: Error while seeking in file "%s".
hu: Hiba a következő fájlban való tekerés közben: „%s”.

en: Error while writing to download file.
hu: Hiba a letöltési fájl írása közben.

en: Error while writing to file "%s".
hu: Hiba a(z) „%s” fájl írása közben.

en: Execution ended after %
hu: A végrehajtás befejeződött %

en: FILE
hu: FÁJL

en: FOUND TAG
hu: CÍMKE MEGTALÁLVA

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
hu: CÍMKE MEGTALÁLVA: a(z) „%s” elem által.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
hu: CÍMKE MEGTALÁLVA: a(z) „%s” objektum által.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
hu: CÍMKE MEGTALÁLVA: a(z) „%s:%s” kitöltő által.

en: Failed after iterations as requested.
hu: Ismétlések után kérésére meghiúsult.

en: File "%s" is a socket.
hu: A(z) „%s” fájl egy foglalat.

en: Filter caps
hu: Képességek szűrése

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
hu: EOS kényszerítése a forrásokra az adatcsatorna leállítása előtt

en: Freeing pipeline ...
hu: Adatcsatorna felszabadítása…

en: GStreamer Options
hu: GStreamer beállításai

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
hu: A GStreamer fejlesztők túl lusták voltak hibakódot rendelni ehhez a hibához.

en: GStreamer encountered a general core library error.
hu: A GStreamer általános magkönyvtárhibát tapasztalt.

en: GStreamer encountered a general resource error.
hu: A GStreamer általános erőforráshibát észlelt.

en: GStreamer encountered a general stream error.
hu: A GStreamer általános adatfolyamhibát észlelt.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
hu: A GStreamer általános támogató programkönyvtárhibát észlelt.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
hu: GStreamer hiba: az állapotváltás meghiúsult és néhány elem nem volt képes megfelelő hibaüzenetet küldeni a hiba okáról.

en: Got EOS from element "%s".
hu: EOS érkezett a következő elemtől: „%s”.

en: Got message #%u (%s):
hu: %u számú üzenet (%s) érkezett:

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
hu: %u számú üzenet érkezett a következő elemtől: „%s” (%s).

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
hu: %u számú üzenet érkezett a(z) „%s” (%s) objektumtól:

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
hu: %u számú üzenet érkezett a(z) „%s:%s” (%s) kitöltőtől:

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
hu: Több számot átfogó média csoportosítása, például egy koncert különböző darabjai. Magasabb szintű a számnál, de alacsonyabb az albumnál

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
hu: A média honlapja (előadó vagy film honlapja)

en: How the image should be rotated or flipped before display
hu: A kép hogyan forgatandó vagy tükrözendő megjelenítés előtt

en: INFO:
    %s
hu: INFORMÁCIÓ:
    %s

en: Implemented Interfaces:
hu: Megvalósított felületek:

en: Internal GStreamer error: caps problem.
hu: Belső GStreamer hiba: képességprobléma.

en: Internal GStreamer error: clock problem.
hu: Belső GStreamer hiba: óraprobléma.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
hu: Belső GStreamer hiba: a kód nincs megvalósítva.

en: Internal GStreamer error: event problem.
hu: Belső GStreamer hiba: eseményprobléma.

en: Internal GStreamer error: negotiation problem.
hu: Belső GStreamer hiba: megállapodási probléma.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
hu: Belső GStreamer hiba: kitöltési probléma.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
hu: Belső GStreamer hiba: pozicionálási probléma.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
hu: Belső GStreamer hiba: címkeprobléma.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
hu: Belső GStreamer hiba: szálprobléma.

en: Internal clock error.
hu: Belső órahiba.

en: Internal data flow error.
hu: Belső adatfolyam-hiba.

en: Internal data flow problem.
hu: Belső adatfolyam-probléma.

en: Internal data stream error.
hu: Belső adatfolyam-hiba.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
hu: International Standard Recording Code – lásd: http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
hu: Megszakítás: Adatcsatorna leállítása…

en: LEVEL
hu: SZINT

en: LIST
hu: LISTA

en: List the plugin contents
hu: A bővítmény tartalmának felsorolása

en: Make all warnings fatal
hu: Minden figyelmeztetés végzetes legyen

en: Manufacturer of the device used to create this media
hu: A média előállításához használt eszköz gyártója

en: Model of the device used to create this media
hu: A média létrehozására használt eszközmodell

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
hu: A tv/podcast/sorozat műsor neve, amelyből a média származik

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
hu: A tv/podcast/sorozat műsor neve, amelyből a média származik, rendezési célra

en: No Temp directory specified.
hu: Nincs megadva ideiglenes könyvtár.

en: No error message for domain %s.
hu: Nincs hibaüzenet a következő tartományhoz: %s.

en: No file name specified for reading.
hu: Nincs megadva fájlnév az olvasáshoz.

en: No file name specified for writing.
hu: Nincs fájlnév megadva az íráshoz.

en: No space left on the resource.
hu: Nincs több hely az erőforráson.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
hu: Nincs szabványos hibaüzenet a következő tartományhoz: %s és kódhoz: %d.

en: No such element or plugin '%s'
hu: Nincs ilyen elem vagy bővítmény: „%s”

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
hu: A média eredete URI címként (az a hely, ahol az eredeti fájl vagy műsor megtalálható)

en: Output messages
hu: Kimeneti üzenetek

en: Output status information and property notifications
hu: Kimeneti állapotinformációk és tulajdonság-értesítések

en: Output tags (also known as metadata)
hu: Kimeneti címkék (metaadatok)

en: PATHS
hu: ÚTVONALAK

en: PLUGINS
hu: BŐVÍTMÉNYEK

en: Pipeline is PREROLLED ...
hu: Az adatcsatorna ELINDÍTVA…

en: Pipeline is PREROLLING ...
hu: Az adatcsatorna INDÍTÁSA…

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
hu: Az adatcsatorna él és nem szükséges ELINDÍTANI…

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
hu: Előzetesen betöltve, várakozás a pufferelés befejeződésére…

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
hu: A megadott bővítmény által biztosított szolgáltatások gépileg feldolgozható listájának kiírása.
    Külső bővítménytelepítési módszerekkel együtt hasznos.

en: Print all elements
hu: Az összes elem kiírása

en: Print alloc trace (if enabled at compile time)
hu: Foglalási nyomkövetés kiírása (ha fordításkor engedélyezték)

en: Print available debug categories and exit
hu: Az elérhető hibakeresési kategóriák kiírása és kilépés

en: Print list of blacklisted files
hu: Feketelistás fájlok listájának kiírása

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
hu: Támogatott URI sémák kiírása, az azokat megvalósító elemmel

en: Print the GStreamer version
hu: A GStreamer verziójának kiírása

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
hu: Felhasználó által társított értékelés. Minél magasabb, annál jobban kedveli a felhasználó a médiát

en: Redistribute latency...
hu: Késleltetés újraelosztása…

en: Resource busy or not available.
hu: Az erőforrás foglalt vagy nem érhető el.

en: Resource not found.
hu: Az erőforrás nem található.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
hu: Az engedélyezhető képességek korlátozása (a NULL, ANY-t jelent). Ezen tulajdonság beállítása a biztosított GstCaps objektumra hivatkozik.

en: Save xml representation of pipeline to FILE and exit
hu: Az adatcsatorna xml ábrázolásának mentése a FÁJLBA és kilépés

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
hu: A kijelölt óra nem használható adatcsatornában.

en: Setting pipeline to NULL ...
hu: Az adatcsatorna beállítása NULL értékre…

en: Setting pipeline to PAUSED ...
hu: Adatcsatorna beállítása SZÜNETELTETETT állapotúra…

en: Setting pipeline to PLAYING ...
hu: Adatcsatorna beállítása LEJÁTSZÁSRA…

en: Setting pipeline to READY ...
hu: Az adatcsatorna beállítása KÉSZ állapotra…

en: Setting state to %s as requested by %s...
hu: Állapot beállítása erre: %s, %s kérésének megfelelően…

en: Show GStreamer Options
hu: A GStreamer beállításainak megjelenítése

en: Stream contains no data.
hu: Az adatfolyam nem tartalmaz adatokat.

en: TYPE1,TYPE2,...
hu: TÍPUS1,TÍPUS2,…

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
hu: A teljes album előadója, megjelenítendő formában

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
hu: A teljes album előadója, rendezéshez használható formában

en: The episode number in the season the media is part of
hu: Azon évadon belüli epizód száma, amelynek ez a média része

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
hu: A média dalszövege

en: The season number of the show the media is part of
hu: Azon műsor évadszáma, amelynek ez a média része

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
hu: Az adatfolyam titkosított és nem fejthető vissza, mivel nem került megadásra megfelelő kulcs.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
hu: Az adatfolyam titkosított és a visszafejtés nem támogatott.

en: The stream is in the wrong format.
hu: Az adatfolyam formátuma rossz.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
hu: Az adatfolyam típusa eltér az elem által kezelttől.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
hu: Nincs jelen az adatfolyam típusát kezelni képes kodek.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
hu: Az alkalmazás letiltott GStreamer funkciókat próbál meg használni.

en: Total count:
hu: Teljes szám:

en: URI to the copyright notice of the data
hu: Az adatok védjegymegjegyzésének URI címe

en: URI to the license of the data
hu: Az adatok licencének URI címe

en: Unknown option
hu: Ismeretlen beállítás

en: Usage: gst-xmllaunch <file.xml> [ element.property=value ... ]
hu: Használat: gst-xmllaunch <fájl.xml> [ elem.tulajdonság=érték … ]

en: WARNING: element named '%s' not found.
hu: FIGYELMEZTETÉS: a(z) „%s” nevű elem nem található.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
hu: FIGYELMEZTETÉS: hibás adatcsatorna: %s

en: WARNING: from element %s: %s
hu: FIGYELMEZTETÉS: a következő elemtől: %s: %s

en: WARNING: only one toplevel element is supported at this time.
hu: FIGYELMEZTETÉS: egyszerre csak egy felső szintű elem támogatott.

en: Waiting for EOS...
hu: Várakozás EOS-ra…

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
hu: A GStreamer telepítésből hiányzik egy bővítmény.

en: a location whithin a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
hu: a városon belüli hely, ahol a média előállításra vagy létrehozásra került (például környék)

en: album artist
hu: albumelőadó

en: album artist sortname
hu: albumelőadó rendezési neve

en: album containing this data
hu: az adatokat tartalmazó album

en: album containing this data for sorting purposes
hu: az adatokat tartalmazó album, rendezési céllal

en: album gain in db
hu: album hangosítása dB-ben

en: album sortname
hu: album rendezési neve

en: application data
hu: alkalmazásadatok

en: application name
hu: alkalmazás neve

en: artist
hu: előadó

en: artist sortname
hu: előadó rendezési neve

en: attachment
hu: melléklet

en: audio codec
hu: hangkodek

en: beats per minute
hu: percenkénti ütések száma

en: bitrate
hu: bitsebesség

en: buffering...
hu: pufferelés…

en: caps
hu: képességek

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
hu: módosítható a NULL, KÉSZ, SZÜNETEL vagy LEJÁTSZÁS állapotban

en: changeable only in NULL or READY state
hu: csak a NULL vagy KÉSZ állapotban módosítható

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
hu: csak a NULL, KÉSZ vagy SZÜNETEL állapotban módosítható

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
hu: város (angol név), ahol a média felvételre vagy előállításra került

en: codec
hu: kodek

en: codec the audio data is stored in
hu: a hangadatok tárolására használt kodek

en: codec the data is stored in
hu: az adatok tárolására használt kodek

en: codec the subtitle data is stored in
hu: a feliratadatok tárolására használt kodek

en: codec the video data is stored in
hu: a videoadatok tárolására használt kodek

en: comma separated keywords describing the content
hu: a tartalmat leíró, vesszővel elválasztott kulcsszavak

en: comment
hu: megjegyzés

en: commonly used title
hu: általánosan használt cím

en: commonly used title for sorting purposes
hu: általánosan, rendezési céllal használt cím

en: composer
hu: zeneszerző

en: composer sortname
hu: szerző rendezési neve

en: contact
hu: névjegy

en: contact information
hu: kapcsolatinformációk

en: container format
hu: tárolóformátum

en: container format the data is stored in
hu: az adatok tárolására használt tárolóformátum

en: controllable
hu: vezérelhető

en: copyright notice of the data
hu: az adatok copyright megjegyzése

en: copyright uri
hu: védjegy uri

en: could not link %s to %s
hu: %s nem linkelhető a következőre: %s

en: could not link sink element for URI "%s"
hu: nem linkelhető nyelőelem a következő URI címhez: „%s”

en: could not parse caps "%s"
hu: a(z) „%s” képesség nem elemezhető

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
hu: nem állítható be a(z) „%2$s” elem „%1$s” tulajdonsága „%3$s” értékre

en: count of discs inside collection this disc belongs to
hu: lemezek mennyisége azon gyűjteményen belül, amelyhez ez a lemez tartozik

en: count of tracks inside collection this track belongs to
hu: dalok mennyisége azon gyűjteményen belül, amelyhez ez a dal tartozik

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
hu: ország (angol név), ahol a média felvételre vagy előállításra került

en: date
hu: dátum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
hu: az adatok létrehozási dátuma és ideje (GstDateTime struktúraként)

en: date the data was created (as a GDate structure)
hu: az adatok létrehozási dátuma (GDate struktúraként)

en: datetime
hu: dátumidő

en: description
hu: leírás

en: detected capabilities in stream
hu: az adatfolyamban észlelt képességek

en: device manufacturer
hu: eszköz gyártója

en: device model
hu: eszközmodell

en: disc count
hu: lemezek mennyisége

en: disc number
hu: lemezszám

en: disc number inside a collection
hu: lemezszám egy gyűjteményen belül

en: duration
hu: időtartam

en: empty pipeline not allowed
hu: üres adatcsatorna nem engedélyezett

en: encoder
hu: kódoló

en: encoder used to encode this stream
hu: az adatfolyam kódolására használt kódoló

en: encoder version
hu: kódoló verziószáma

en: episode number
hu: epizódszám

en: exact or average bitrate in bits/s
hu: pontos vagy átlagos bitsebesség bit/mp-ben

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
hu: a vízszintes pozícionálási értékek várt hibája (méterben)

en: extended comment
hu: kiterjesztett megjegyzés

en: file attached to this stream
hu: az adatfolyamhoz mellékelt fájl

en: force caps
hu: nagybetűk kényszerítése

en: force caps without doing a typefind
hu: nagybetűk kényszerítése betűkeresés nélkül

en: free text commenting the data
hu: az adatokhoz tartozó szabad szöveges megjegyzés

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
hu: az adatokhoz fűzött szabad szöveges megjegyzés kulcs=érték vagy kulcs[hu]=megjegyzés formában

en: genre
hu: műfaj

en: genre this data belongs to
hu: a stílus, amelyhez az adatok tartoznak

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
hu: azon hely földrajzi magassága, ahol a média felvételre vagy előállításra került méterben, a WGS84-nek megfelelően (nulla az átlagos tengerszinten)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
hu: azon hely földrajzi szélessége, ahol a média felvételre vagy előállításra került fokokban, a WGS84-nek megfelelően (nulla az egyenlítőnél, negatív értékek déli szélességeken)

en: geo location capture direction
hu: földrajzi hely felvételi iránya

en: geo location city
hu: földrajzi hely városa

en: geo location country
hu: földrajzi hely országa

en: geo location elevation
hu: földrajzi hely magassága

en: geo location horizontal error
hu: földrajzi hely vízszintes hibája

en: geo location latitude
hu: földrajzi hely szélessége

en: geo location longitude
hu: földrajzi hely hosszúsága

en: geo location movement direction
hu: földrajzi hely mozgási iránya

en: geo location movement speed
hu: földrajzi hely mozgási sebessége

en: geo location name
hu: földrajzi hely neve

en: geo location sublocation
hu: földrajzi hely részhelye

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
hu: azon hely földrajzi hosszúsága, ahol a média felvételre vagy előállításra került fokokban, a WGS84-nek megfelelően (nulla a kezdő délkörnél Greenwichben, negatív értékek nyugati hosszúságokon)

en: grouping
hu: csoportosítás

en: homepage
hu: honlap

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
hu: emberek által olvasható leíró jellegű hely, ahol a média felvételre vagy előállításra került

en: image
hu: kép

en: image orientation
hu: kép tájolása

en: image related to this stream
hu: az adatfolyamhoz kapcsolódó kép

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hu: a média felvételét végző eszköz irányát jelzi. lebegőpontosan ábrázolt fokok képviselik, a 0 a földrajzi északot jelzi és az óra járásának irányába nő.

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hu: a média felvételét végző eszköz mozgási irányát jelzi. lebegőpontosan ábrázolt fokok képviselik, a 0 a földrajzi északot jelzi és az óra járásának irányába nő.

en: keywords
hu: kulcsszavak

en: language code
hu: nyelvi kód

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1
hu: az adatfolyam ISO-639-1 szabványnak megfelelő nyelvi kódja

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
hu: hossz GStreamer időegységekben (nanomásodperc)

en: license
hu: licenc

en: license of data
hu: az adatok licence

en: license uri
hu: licenc uri

en: link without sink element
hu: link nyelőelem nélkül

en: link without source element
hu: link forráselem nélkül

en: location
hu: hely

en: lyrics
hu: dalszöveg

en: maximum bitrate
hu: maximális bitsebesség

en: maximum bitrate in bits/s
hu: maximális bitsebesség bit/mp-ben

en: minimum bitrate
hu: minimális bitsebesség

en: minimum bitrate in bits/s
hu: minimális bitsebesség bit/mp-ben

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
hu: a felvevőeszköz mozgási sebessége a felvétel készítésekor, m/s-ban

en: no bin "%s", skipping
hu: nincs „%s” tároló, átlépés

en: no element "%s"
hu: nincs „%s” elem

en: no element to link URI "%s" to
hu: nincs elem, amelyhez a(z) „%s” URI linkelhető lenne

en: no property "%s" in element "%s"
hu: nincs „%s” tulajdonság a(z) „%s” elemben

en: no sink element for URI "%s"
hu: nincs nyelőelem a következő URI címhez: „%s”

en: no source element for URI "%s"
hu: nincs forráselem a következő URI címhez: „%s”

en: nominal bitrate
hu: névleges bitsebesség

en: nominal bitrate in bits/s
hu: névleges bitsebesség bit/mp-ben

en: number of beats per minute in audio
hu: percenkénti ütések száma a hangban

en: organization
hu: szervezet

en: peak of the album
hu: az album hangerejének csúcsértéke

en: peak of the track
hu: a dal hangerejének csúcsértéke

en: performer
hu: előadó

en: person(s) performing
hu: az előadó(k)

en: person(s) responsible for the recording
hu: a felvételért felelős személyek

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
hu: a felvételért felelős személyek, rendezési céllal

en: person(s) who composed the recording
hu: a felvétel szerzői

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
hu: a felvételt szerző személyek, rendezési céllal

en: preview image
hu: előnézeti kép

en: preview image related to this stream
hu: az adatfolyamhoz kapcsolódó előnézeti kép

en: readable
hu: olvasható

en: reference level of track and album gain values
hu: szám és album hangosításának referenciaszintje

en: replaygain album gain
hu: visszajátszási hangerő: album hangosítása

en: replaygain album peak
hu: visszajátszási hangerő: album hangerejének csúcsértéke

en: replaygain reference level
hu: visszajátszási hangerő referenciaszintje

en: replaygain track gain
hu: visszajátszási hangerő: dal hangosítása

en: replaygain track peak
hu: visszajátszási hangerő: dal hangerejének csúcsértéke

en: season number
hu: évadszám

en: serial
hu: soros

en: serial number of track
hu: a dal sorszáma

en: short text describing the content of the data
hu: az adatokat leíró rövid szöveg

en: show name
hu: műsornév

en: show sortname
hu: műsor rendezési neve

en: specified empty bin "%s", not allowed
hu: a megadott üres „%s” tároló nem engedélyezett

en: subtitle codec
hu: feliratkodek

en: title
hu: cím

en: title sortname
hu: cím rendezési neve

en: track count
hu: dalszám

en: track gain in db
hu: dal hangosítása dB-ben

en: track number
hu: dalsorszám

en: track number inside a collection
hu: dalsorszám egy gyűjteményen belül

en: user rating
hu: felhasználói értékelés

en: version
hu: verzió

en: version of the encoder used to encode this stream
hu: az adatfolyam kódolására használt kódoló verziószáma

en: version of this data
hu: az adatok verziószáma

en: video codec
hu: videokodek

en: writable
hu: írható
