gst-plugins-base 0.10.32.2 - en to lv translation catalogue (168 entries)

en: %s RTP depayloader
lv: %s RTP izkrāvējs

en: %s RTP payloader
lv: %s RTP iekrāvējs

en: %s audio RTP depayloader
lv: %s audio RTP izskrāvējs

en: %s audio RTP payloader
lv: %s audio RTP iekrāvējs

en: %s decoder
lv: %s atkodētājs

en: %s demuxer
lv: %s atjaucējs

en: %s encoder
lv: %s kodētājs

en: %s muxer
lv: %s jaucējs

en: %s protocol source
lv: %s protokola avots

en: %s video RTP depayloader
lv: %s video RTP izkrāvējs

en: %s video RTP payloader
lv: %s video RTP iekrāvējs

en: A %s plugin is required to play this stream, but not installed.
lv: Nepieciešamas %s spraudnis, lai atskaņotu šo plūsmu, bet tas nav instalēts.

en: A subtitle stream was detected, but no video stream.
lv: Tika pamanīta subtitru plūsma, bet ne video plūsma.

en: APE tag
lv: APE atzīme

en: Audio CD source
lv: Audio CD avots

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
lv: Trūkst gan autoaudiosink, gan %s elementi.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
lv: Nedarbojas autoaudiosink un %s elementi.

en: Both autoaudiosink and alsasink elements are missing.
lv: Trūkst gan autoaudiosink, gan alsasink elementi.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
lv: Trūkst gan autovideosink, gan %s elementi.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
lv: Gan autovideosink, gan %s elementi nedarbojas.

en: Both autovideosink and xvimagesink elements are missing.
lv: Trūkst gan autovideosink, gan xvimagesink elementi.

en: CYUV Lossless
lv: CYUV bez zudumu

en: Can't play a text file without video or visualizations.
lv: Nevar atskaņot teksta failu bez video vai vizualizācijas.

en: Can't record audio fast enough
lv: Nevar ierakstīt audio pietiekami ātri

en: Capture
lv: Tveršana

en: Configured audiosink %s is not working.
lv: Konfigurētais audiosink %s nestrādā.

en: Configured videosink %s is not working.
lv: Konfigurētais videosink %s nestrādā.

en: Connection to %s:%d refused.
lv: Savienojums ar %s:%d noraidīts.

en: Could not close vfs file "%s".
lv: Nevarēja aizvērt vfs failu "%s".

en: Could not create "decodebin" element.
lv: Nevarēja izveidot "decodebin" elementu.

en: Could not determine type of stream
lv: Nevarēja noteikts straumes tipu

en: Could not open CD device for reading.
lv: Nevarēja atvērt CD ierīci lasīšanai.

en: Could not open audio device for playback.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci atskaņošanai.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci atskaņošanai. Ierīci pašlaik izmanto cita lietotne.

en: Could not open audio device for recording.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci ierakstīšanai.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci ierakstīšanai. Ierīci pašlaik izmanto cita lietotne.

en: Could not open device "%s" for reading and writing.
lv: Nevarēja atvērt ierīci "%s" lasīšanai vai rakstīšanai.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
lv: Nevarēja atvērt ierīci atskaņošanai %d-kanāla režīmā.

en: Could not open device for playback in mono mode.
lv: Nevarēja atvērt ierīci atskaņošanai mono režīmā.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
lv: Nevarēja atvērt ierīci atskaņošanai stereo režīmā.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
lv: Nevarēja atvērt ierīci ierakstīšanai %d-kanāla režīmā

en: Could not open device for recording in mono mode.
lv: Nevarēja atvērt ierīci ierakstīšanai mono režīmā.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
lv: Nevarēja atvērt ierīci ierakstīšanai stereo režīmā.

en: Could not open vfs file "%s" for writing: %s.
lv: Nevarēja atvērt vfs failu "%s" rakstīšanai: %s.

en: Could not read CD.
lv: Nevarēja nolasīt CD.

en: Could not seek CD.
lv: Nevarēja meklēt pa CD.

en: Custom text sink element is not usable.
lv: Pielāgots teksta iegremdēšanas elements nav lietojams.

en: DVD source
lv: DVD avots

en: Device "%s" does not exist.
lv: Ierīce "%s" neeksistē.

en: Device "%s" is already being used.
lv: Ierīce "%s" jau tiek izmantota.

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais digitālās tālummaiņas attiecība

en: DivX MPEG-4 Version %d
lv: DivX MPEG-4 versija %d

en: Error while sending data to "%s:%d".
lv: Radās kļūda nosūtot datus uz "%s:%d".

en: Error while sending gdp header data to "%s:%d".
lv: Radās kļūda nosūtot gdb galvenas datus uz "%s:%d".

en: Error while sending gdp payload data to "%s:%d".
lv: Kļūda sūtot gdp iekrāvēja datus uz "%s:%d"

en: Error while writing to file "%s".
lv: Kļūda rakstot failā "%s".

en: Failed to read tag: not enough data
lv: Neizdevās nolasīt atzīmi: nepietiek datu

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
lv: Attēla tveršanā izmantotā lēcas fokusa attālums milimetros

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
lv: Attēla tveršanā izmantotā fokusa attiecība (f-cipars)

en: GStreamer element %s
lv: GStreamer elements %s

en: ICY internet radio
lv: ICY interneta radio

en: ID3 tag
lv: ID3 atzīme

en: If the flash fired while capturing an image
lv: Ja zibsnis palaists attēla tveršanā

en: Internal data stream error.
lv: Iekšējās datu plūsmas kļūda.

en: Invalid URI "%s".
lv: Nederīgs URI "%s".

en: Invalid subtitle URI "%s", subtitles disabled.
lv: Nederīgs subtitru URI "%s", subtitri izslēgti.

en: Kate subtitle format
lv: Kate subtitru formāts

en: Lossless MSZH
lv: Bez zudumu MSZH

en: Lossless True Audio (TTA)
lv: Bez zudumu True Audio (TTA)

en: Master
lv: Galvenais

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
lv: Medija (attēls/video) domātā horizontālā pikseļu blīvums ppi

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
lv: Medija (attēls/video) domātā vertikālā pikseļu blīvums ppi

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
lv: Microsoft Mediju Servera (MMS) protokola avots

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
lv: Trūkst elements "%s" - pārbaudiet savu GStreamer instalāciju.

en: MusicBrainz album ID
lv: MusicBrainz albuma ID

en: MusicBrainz album artist ID
lv: MusicBrainz albuma izpildītāja ID

en: MusicBrainz artist ID
lv: MusicBrainz izpildītāja ID

en: MusicBrainz track ID
lv: MusicBrainz celiņa ID

en: No URI handler implemented for "%s".
lv: Nav izstrādāts neviens URI apstrādātājs priekš "%s".

en: No URI specified to play from.
lv: Nav norādīts neviens URI, no kā varētu spēlēt.

en: No decoder available for type '%s'.
lv: Nav pieejams neviens atkodētājs failu veidam "%s".

en: No device specified.
lv: Nav norādīta ierīce.

en: No filename given
lv: Nav norādīts faila nosaukums

en: No volume control found
lv: Netika atrasta neviena skaļuma kontrole

en: Only a subtitle stream was detected. Either you are loading a subtitle file or some other type of text file, or the media file was not recognized.
lv: Tika pamanīta tikai subtitru plūsma. Vai nu jūs ielādējat subtitru failu vai cita veida teksta failu, vai arī mediju fails netika atpazīts.

en: PC Speaker
lv: Datora skaļrunis

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Plugin or element of unknown type
lv: Nezināma veida spraudnis vai elements

en: RTSP streams cannot be played yet.
lv: RTSP plūsmas pagaidām nevar tikt atskaņotas.

en: Raw %d-bit PCM audio
lv: Jēls %d-bitu PCM audio

en: Raw %d-bit floating-point audio
lv: Jēls %d-bitu plūstošā punkta audio

en: Raw PCM audio
lv: Jēls PCM audio

en: Raw floating-point audio
lv: Jēls plūstošā punkta audio

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
lv: Tiešās straumēšanas protokola (RTSP) avots

en: Run-length encoding
lv: Sērijas garuma kodēšana

en: Sami subtitle format
lv: Sami subtitru formāts

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
lv: Attēla tveršanā izmantotais aizvara ātrums sekundēs

en: Source element is invalid.
lv: Avota elements ir nederīgs.

en: Synth
lv: Sintēze

en: TMPlayer subtitle format
lv: TMPlayer subtitru formāts

en: The ISO speed used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais ISO ātrums

en: The autoaudiosink element is missing.
lv: Trūkst autoaudiosink elements.

en: The autoaudiosink element is not working.
lv: autoaudiosink elements nedarbojas.

en: The autovideosink element is missing.
lv: Trūkst autovideosink elements.

en: The autovideosink element is not working.
lv: autovideosink elements nedarbojas.

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
lv: Lietotais kontrasts virziens attēla tveršanā

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
lv: Lietotais piesātinājuma virziens attēla tveršanā

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
lv: Lietotais asuma virziens attēla tveršanā

en: The exposure compensation used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais atseguma kompensācija

en: The exposure mode used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais atseguma režīms

en: The exposure program used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotā atseguma programma

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
lv: Mērīšanas režīms, lai noteiktu atsegumu attēla tveršanai

en: The overall gain adjustment applied on an image
lv: Attēla tveršanā izmantotais vispārējā pieauguma korekcija

en: The scene capture mode used when capturing an image
lv: Attēla tveršanā izmantotas ainas tveršanas režīms

en: The selected flash mode while capturing an image
lv: Atlasītais zibšņa režīms priekš attēla tveršanas

en: The source or type of device used for the capture
lv: Tveršanas avots vai iekārtas tips

en: The white balance mode set when capturing an image
lv: Lietotais baltais balanss virziens attēla tveršanā

en: This CD has no audio tracks
lv: Šajā CD nav neviena audio celiņa

en: This appears to be a text file
lv: Tiek atpazīts kā teksta fails

en: This is not a media file
lv: Šis nav mediju fails

en: This stream type cannot be played yet.
lv: Šī plūsma pagaidām nevar tikt atskaņota.

en: Treble
lv: Diskants

en: Uncompressed Gray Image
lv: Neatspiests Pelēks attēls

en: Uncompressed YUV
lv: Nesaspiests YUV

en: Uncompressed black and white Y-plane
lv: Nesaspiests melnbaltais Y-plakne

en: Uncompressed packed YUV 4:1:0
lv: Nesaspiests pakots YUP 4:1:0

en: Uncompressed packed YUV 4:1:1
lv: Nesaspiests pakots YUV 4:1:1

en: Uncompressed packed YUV 4:2:2
lv: Nesaspiests pakots YUV 4:2:2

en: Uncompressed packed YUV 4:4:4
lv: Nesaspiests pakots YUV 4:4:4

en: Uncompressed packed YVU 4:1:0
lv: Nesaspiests pakots YVU 4:1:0

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
lv: Nesaspiests paletizēts %d-bitu %s

en: Uncompressed planar YUV 4:1:1
lv: Nesaspiesta plakne YUV 4:1:1

en: Uncompressed planar YUV 4:2:0
lv: Nesaspiesta plakne YUV 4:2:0

en: Uncompressed planar YUV 4:2:2
lv: Nesaspiesta plakne YUV 4:2:2

en: Uncompressed planar YVU 4:2:0
lv: Nesaspiesta plakne YVU 4:2:0

en: Unknown decoder element
lv: Nezināms atkodētāja elements

en: Unknown element
lv: Nezināms elements

en: Unknown encoder element
lv: Nezināms kodētāja elements

en: Unknown sink element
lv: Nezināms iegremdēšanas elements

en: Unknown source element
lv: Nezināms avota elements

en: Windows Media Speech
lv: Windows mediju runa

en: You do not have a decoder installed to handle this file. You might need to install the necessary plugins.
lv: Jums nav instalēta atkodētāja, lai apietos ar šo failu. Jums iespējams vajadzētu instalēt nepieciešamos spraudņus.

en: album ID
lv: albuma ID

en: album artist ID
lv: albuma izpildītāja ID

en: artist ID
lv: izpildītāja ID

en: capturing contrast
lv: tveršanā kontrasts

en: capturing digital zoom ratio
lv: tveršanā digitālais tālummaiņas attiecība

en: capturing exposure compensation
lv: tveršanā atseguma kompensācija

en: capturing exposure mode
lv: tveršanā atseguma režīms

en: capturing exposure program
lv: tveršanā atseguma programma

en: capturing flash fired
lv: tveršanā zibsnis palaists

en: capturing flash mode
lv: tveršanā zibšņa režīms

en: capturing focal length
lv: tveršanā fokusa attālums

en: capturing focal ratio
lv: tveršanā fokusa attiecība

en: capturing gain adjustment
lv: tveršanā pieaguma korekcija

en: capturing iso speed
lv: tveršanā iso ātrums

en: capturing metering mode
lv: tveršanā mērīšanas režīms

en: capturing saturation
lv: tveršanā piesātinājums

en: capturing scene capture type
lv: tveršanā ainas tveršanas tips

en: capturing sharpness
lv: tveršanā asumss

en: capturing shutter speed
lv: Tveršanā aizvara ātrums

en: capturing source
lv: tveršanā avots

en: capturing white balance
lv: tveršanas baltais balanss

en: image horizontal ppi
lv: attēla horizontālais ppi

en: image vertical ppi
lv: attēla vertikālais ppi

en: track ID
lv: celiņa ID

en: track TRM ID
lv: celiņa TRM ID
